Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası’na kurumsal ve bireysel olarak 2 kategoride katılım yapılmaktadır.

 

Kurumsal Kategoride;

1) Kadın yelken takımı olan kurumlar

2) Kadın yelken takımı kurmayı düşünen kurumlar (16 saatlik temel yelken eğitimi, süpervizör ve tekne kiralama hizmeti alarak) kupaya katılabilmektedir.

Bireysel Kategoride;

Yelken sporu ile ilgilenen kadınlar bir takım oluşturup, temel yelken eğitimi, süpervizör ve tekne kiralama hizmeti alarak Kupa’ya katılabilmektedir.

 

“Kupa bugüne kadar 20’yi aşkın kadın takımı ile 300 kadın yelkenciyi yelken sporuyla buluşturmuş ve ekip ruhuyla yarışmalarını sağlamıştır. Bu kadınların yüzde 80’i yelken sporu ile ilk kez tanışan kadınlardan oluşmaktadır.”

Bireysel Kadın Yelken Takımı Katılımı

Katılım bedeli : 3.500 TL + KDV

5-7 kişilik yelken takımı oluşturan, 16 saat temel yelken eğitimini tamamlamış  , teknesi olan yada süpervizör ve tekne kiralama hizmeti alan bireysel kadın yelkenciler Kupa’ya direkt olarak katılabilmektedir.

Katılım bedeli içinde yarış takımına verilmek üzere Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası için özel olarak tasarlanan t-shirt, şapka, Yelken Federasyonu’na ödenen yarış katılım bedeli bulunmaktadır.

Bireysel katılım formu için tıklayınız.

 

Detaylı bilgi ve katılım koşulları için lütfen bizi arayın. 0216 418 33 34

Kurumsal Kadın Yelken Takımı Katılımı

1.     Kadın Yelken Takımı Olan Kurumlar

Katılım bedeli : 7.000 TL + KDV

Kadın çalışanları arasından 7- 10 kişilik eğitimli yelken takımı oluşturan ve teknesi olan kurumlar Kupa’ya direkt olarak katılabilecektir.

Katılım bedeli içinde yarış takımına verilmek üzere Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası için özel olarak tasarlanan t-shirt, şapka, Yelken Federasyonu’na ödenen yarış katılım bedeli bulunmaktadır.

Kurumsal katılım formu için tıklayınız.

Detaylı bilgi ve katılım koşulları için lütfen bizi arayın. 0216 418 33 34

2.     Kadın Yelken Takımı Kurmayı düşünen Kurumlar

Katılım Bedeli: 7.000 TL + KDV + Yelken Eğitim Bedeli

Kadın yelken ekibi olmayan kurumlar, deneyimli yelken okullarından,

Temel Yelken Eğitimi + Süpervizor &  Tekne kiralama + TYF Yarış katılım bedeli + Markalı yelken  hizmetlerini  temin ederek takım oluşturabilir ve Kupa’da yarışabilirler.

Katılım bedeli içinde yarış ekibine verilmek üzere Deniz Kızı Kupası için özel olarak tasarlanan t-shirt, şapka, Yelken Federasyonu’na yarış katılım bedeli bulunmaktadır.

Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası Organizasyon Komitesi Kupa’ya katılan takımları eğiten kendi alanında deneyimli yelken okulları ile Kupa’ya özel 16 saatlik pratik ve teorik eğitim ve antrenman standardı oluşturmuştur.
Kurumsal yelken takımı oluşturmak; yelken takımına yelken eğitimi aldırmak ya da yarış için tekne kiralamak isteyen kurumlar, aşağıda isimleri belirtilen yelken eğitim kurumları ile iletişime geçerek, bilgi ve teklif alabilirler.

Detaylı bilgi ve katılım koşulları için lütfen bizi arayın. 0216 418 33 34

Yelken Eğitim Kurumları

Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası Organizasyon Komitesi geçtiğimiz yıllarda katılan takımları eğiten, kendi alanında deneyimli yelken okulları ile Kupa’ya ilişkin eğitim ve antrenman standardı oluşturmuştur.

Kadın yelken takımı olmayan ve oluşturdukları takıma yelken eğitimi aldırmak isteyen kurumlar aşağıdaki yelken eğitimi şirketleriyle iletişime geçebilirler.

Yarış takımı olan ancak yarış için tekne kiralamak isteyen kurumlar da yelken eğitim şirketlerinden destek alabilirler.

Logolara tıklayarak yelken eğitim şirketlerinin web sayfalarına ulaşabilirsiniz.