Bireysel Kadın Ekibi Katılımı

Katılım bedeli : 3.500 TL + KDV

5-7 kişilik yelken ekibi oluşturan ve teknesi olan bireysel kadın yelkenciler Kupa’ya direkt olarak katılabilecektir.

Katılım bedeli içinde yarış ekibine verilmek üzere Deniz Kızı Kupası için özel olarak tasarlanan t-shirt, şapka, Yelken Federasyonu’na yarış katılım bedeli bulunmaktadır.

Bireysel katılım formu için tıklayınız.

 

Detaylı bilgi ve katılım koşulları için lütfen bizi arayın. 0216 418 33 34

Kurumsal Kadın Ekibi Katılımı

Katılım bedeli : 7.000 TL + KDV

Kadın çalışanları arasından 7- 10 kişilik eğitimli yelken ekibi oluşturan ve teknesi olan kurumlar Kupa’ya direkt olarak katılabilecektir.

Katılım bedeli içinde yarış ekibine verilmek üzere Deniz Kızı Kupası için özel olarak tasarlanan t-shirt, şapka, Yelken Federasyonu’na yarış katılım bedeli bulunmaktadır.

Yarış Ekibi Olmayan Kurumların Katılımı ve Yelken Eğitimi Alacak Kurumlar

(Katılım ücreti + yarışmacı eğitimi + süpervizor + tekne kirası + yarış katılım bedeli + markalı yelken)

Katılım bedeli : 7.000 TL + KDV + Eğitim Bedeli

Kadın yelken ekibi olmayan kurumlar, deneyimli yelken okullarından eğitim alarak takım oluşturabilir ve katılım bedelini ödeyerek Kupa’da yarışabilirler. Katılım bedeli içinde yarış ekibine verilmek üzere Deniz Kızı Kupası için özel olarak tasarlanan t-shirt, şapka, Yelken Federasyonu’na yarış katılım bedeli bulunmaktadır.
Deniz Kızı Kadın Yelken Kupası Organizasyon Komitesi kupaya katılan takımları eğiten kendi alanında deneyimli yelken okulları ile Kadın Yelken Kupası’na özel 16 saatlik pratik ve teorik eğitim ve antrenman standardı oluşturmuştur.
Kurumsal yelken takımı oluşturmak; ekiplerine yelken eğitimi aldırmak ya da yarış için tekne kiralamak isteyen kurumlar, aşağıda isimleri belirtilen yelken eğitim kurumları ile iletişime geçerek, bilgi ve teklif alabilirler.

Yelken Eğitim Kurumları

Deniz Kızı Kadın Yelken Kupası Organizasyon Komitesi 2016 yılında kupaya katılan takımları eğiten kendi alanında deneyimli yelken okulları ile Kupaya ilişkin eğitim ve antrenman standardı oluşturmuştur.

Kategori 2’de yarışmak için ekiplerine Yelken eğitimi aldırmak isteyen kurumlar aşağıdaki yelken eğitimi şirketleri ile iletişime geçebilirler.

Yarış ekibi olan ancak yarış için tekne kiralamak isteyen kurumlar da yelken eğitim şirketlerinden destek alabilirler.

Logolara tıklayarak yelken eğitim şirketlerinin web sayfalarına ulaşabilirsiniz.